IZVĒLNE

Serveru izvietošana

SigmaNet nodrošina speciāli aprīkota un droša datu centra pakalpojumus.

Piedāvājam Jums izvietot savu serveri speciāli sagatavotās telpās, kas aprīkotas ar ugunsdrošības, klimata kontroli, videonovērošanas u.c. iekārtām, lai nodrošinātu visu nepieciešamo mūsu klientu biznesa stabilai attīstībai.

1U rack mountable

1 tīkla pieslēgvieta

2 IPv4 adreses

Nepārtraukta datu plūsma

Ugunsmūris

65.35 eur/mēn.

Pieteikties

2U rack mountable

1 tīkla pieslēgvieta

2 IPv4 adreses

Nepārtraukta datu plūsma

Ugunsmūris

98.03 eur/mēn.

Pieteikties

Papildu tīkla pieslēgvieta (switchport)17.24 eur mēnesī

Atsevišķa virtuālā tīkla (VLAN) uzturēšana vai atsevišķa IP adrešu tīkla maršrutēšana17.24 eur mēnesī

Cenas norādītas, ieskaitot PVN 21%.

Par papildu IP adresēm, pieslēgumu ātruma palielināšanu un ugunsmūra konfigurāciju, kā arī par citiem tehniskiem jautājumiem rakstiet uz dc@sigmanet.lv.

Pakalpojuma tehniskā specifikācija

Datu centrā izvietoto iekārtu stabilai un nepārtrauktai darbībai, tiek nodrošināts:

Videonovērošana un drošības signalizācija Ēkā tiek nodrošināta videonovērošana un datu centra telpas ir aizsargātas ar drošības signalizāciju
Ugunsdrošības signalizācija Datu centrs aprīkots ar mūsdienīgu ugunsdrošības signalizāciju
Nepārtraukta elektropadeve Elektroenerģijas padeves stabilitāti un nepārtrauktību nodrošina UPS iekārtas. Ilgstošu elektrības padeves pārtraukumu gadījumā elektroenerģiju ģenerē jaudīgs dīzeļģenerators
Klimata uzraudzība Spējam pielāgot jūsu serverus no arktiskiem līdz tropiskiem apstākļiem
Ugunsmūris (firewall) Klientu serveru drošībai bez papildu maksas piedāvājam ugunsmūra pakalpojumus. Mūsu datu centra speciālisti veiks nepieciešamos konfigurācijas darbus
Piekļuve iekārtām 24h diennaktī Klientiem tiek nodrošināta iespēja piekļūt savām iekārtām 24 stundas diennaktī
Diennakts tehniskais atbalsts SigmaNet nodrošina diennakts tehnisko atbalstu un problēmu gadījumā var veikt iekārtu pārlādēšanu (restart) un nolasīt paziņojumus uz servera konsoles u.c.
Ātrs un stabils pieslēgums internetam SigmaNet Datu centrs pieslēgts fiziski dublētam Latvijas un ārzemju datu plūsmas kanālam
Serveru uzraudzība 24x7x365" (Monitorings)*

Monitoringa pakalpojums sniegs Jums iespēju uzraudzīt servera noslodzi un uz servera strādājošo servisu pieejamību. Piedāvājam Jums divus aparatūras uzraudzības veidus:

1.Servera servisu pieejamība. Šis monitoringa veids nodrošina Jūsu servera servisu pieejamības uzraudzību (WEB, SMTP, FTP, POP3 u.c.));

2.Pilna sistēmas darbības uzraudzība. Uzraudzības sistēma nodrošina statistiku par sistēmas resursu izlietojumu, t.i., CPU noslodzes, atmiņas, diska vietas izlietojuma, tīkla interfeisu datu plūsmas, u.c. resursu uzraudzību. Jāņem vērā, ka Pilnas sistēmas darbības uzraudzības nodrošināšanai uz klienta servera nepieciešams uzstādīt uzraudzības sistēmas klienta daļu (aģentu). Tā ir programma, kas tiek izmantota komunikācijai ar uzraudzības serveri un pieejama lielākajai daļai operētājsistēmu.

*monitorings iespējams, saskaņojot ar Jūsu mobilā operatora tehniskajām iespējām

IPv6 SigmaNet datu centra klientiem

SigmaNet savā tīklā ir ieviesis duālo steku (dual-stack) - tas nozīmē, ka uz vienām un tām pašām iekārtām var darboties gan IPv4, gan IPv6 protokoli vienlaicīgi.

Viens no svarīgākajiem resursiem Internet funkcionēšanai ir IP adreses. Šobrīd lielākā daļa Interneta darbojas, izmantojot interneta protokola 4. versiju. Taču diemžēl šajā versijā izmantotās IP adreses jau ļoti drīz beigsies, jo arvien vairāk un vairāk lietotājiem un tīkla iekārtām ir nepieciešama sava adrese. Tādēļ ir radīta, un šobrīd notiek pāreja uz interneta protokola 6. versiju, kas nodrošina daudz vairāk adrešu un sniedz jaunas iespējas tīklā pieslēgtajām iekārtām un lietojumprogrammām.

SigmaNet var piešķirt IPv6 adreses Datu Centra, Internet un GÉANT pieslēgumu lietotājiem. IPv6 atbalsts tiek nodrošināts arī:

  • Ugunsmūrim
  • DNS un reversajiem ierakstiem
  • DNS rekursīvais serveris 2a02:500:4400:400::4

IPv6 adreses tiek piešķirtas bez maksas!

Izvēloties šos pakalpojumus, Jūs iegūsiet:

SigmaNet izmanto divu veidu sīkdatnes:
  1. Sīkdatnes, kas nodrošina Jūsu pieprasīto pakalpojumu darbību.
  2. Sīkdatnes, kas SigmaNet sniedz informāciju par interneta vietnes www.sigmanet.lv apmeklējumu.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām iepazīties SigmaNet sīkdatņu politiku.
×
SigmaNet