IZVĒLNE
Aktualitātes

Domēna vārda nozīme uzņēmuma tēla veidošanā

Domēna vārds ir Jūsu uzņēmuma vai produkta virtuālā vizītkarte, kas veido Jūsu identitāti un atpazīstamību internetā - vērtība, kas veicina uzņēmējdarbību un uzticamību sadarbības partneru acīs.

Mūsdienās grūti iedomāties uzņēmumu, kuram nav mājas lapas un e-pasta adreses ar savu domēna vārdu, kurš atspoguļo uzņēmuma nosaukumu, produktu vai pakalpojumu.

Reģistrējot atbilstošu domēna ...

Lasīt tālāk

Parole – Jūsu drošības atslēga!

Ikdienā izmantojam daudz dažādas paroles, lai piekļūtu savam e-pastam, internetbankai, sociālajiem tīkliem un daudz dažādām ierīcēm.

Parole ir kā digitāla atslēga, kas pasargā Jūsu e-pastu, profilus un aplikācijas, iepērkoties un izmantojot pakalpojumus internetā.

Bieži gadās, ka parole ir vājā vieta, kas padara Jūsu kontus neaizsargātus un viegli uzlaužamus.

Kibernoziedznieki ir ...

Lasīt tālāk

Uzlabo e-pastu drošību ar SPF

Surogātpasts jeb SPAM parasti, ir nevēlams e-pasta ziņojums, kas tiek izsūtīts masveidā ar mērķi reklamēt kādu preci vai pakalpojumu. Gadās saskarties arī ar problēmu, ka ļaundari izsūta ziņojumus uz tūkstošiem nezināmu e-pastu un Jums nākas cīnīties ar kļūdas paziņojumiem savā Inboxā.

Lai pasargātu savus klientus no surogātpasta saņemšanas, e-pasta pakalpojumu ...

Lasīt tālāk

SSL sertifikāts drošai mājas lapai

Attīstoties digitālajai videi, aizvien lielāka uzmanība tiek pievērsta drošībai internetā. Tāpēc nešifrēto datu pārraides veidu weblapām „HTTP” arvien vairāk aizstāj ar šifrēto „HTTPS”. Viena no būtiskākajām komponentēm šifrētās datu pārraides ieviešanai ir SSL (Secure Sockets Layer) sertifikāts. Ja neesat pārliecināts par SSL sertifikāta nepieciešamību, iesakām izlasīt šo rakstu un parūpēties ...

Lasīt tālāk
SigmaNet izmanto divu veidu sīkdatnes:
  1. Sīkdatnes, kas nodrošina Jūsu pieprasīto pakalpojumu darbību.
  2. Sīkdatnes, kas SigmaNet sniedz informāciju par interneta vietnes www.sigmanet.lv apmeklējumu.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām iepazīties SigmaNet sīkdatņu politiku.
×
SigmaNet