Uzmanību! Vīrusa “COVID-19” ierobežošanas pasākumu ietvaros klientu apkalpošana klātienē netiek nodrošināta.
Sazināties ar mums iespējams pa epastu info@sigmanet.lv vai tālruni +371 67211241
IZVĒLNE
Raksti

Rakstu arhīvs

Latvijai 100Gb/s saikne ar Eiropas akadēmisko tīklu GÉANT
Latvijai 100Gb/s saikne ar Eiropas akadēmisko tīklu GÉANT

Eiropas akadēmiskais tīkls GÉANT pastāv jau 20 gadus un tiek uzskatīts par fundamentālu elementu Eiropas akadēmiskajā, zinātnes un izglītības e-infrastruktūrā. GÉANT apvieno Eiropas nacionālos izglītības un pētniecības tīklus (NREN), nodrošinot tiešu komunikāciju starp miljoniem akadēmisko lietotāju. Šī tīkla  pirmsākumos, 20 gadus atpakaļ, Latvijas pieslēgums GÉANT tīklam spēja nodrošināt vien 34Mb ...
[ 09.04.2021 ]
Dubulta e-pasta drošība ar 2FA
Dubulta e-pasta drošība ar 2FA

E-pasta komunikācija ir neatņemama un nozīmīga mūsu ikdienas un biznesa sastāvdaļa. Digitālajai videi attīstoties, ir svarīgi domāt arī par savas e-pasta sarakstes drošību. Rūpējoties par saviem klientiem, SigmaNet e-pasta klientam Webmail (online.sigmanet.lv) ir ieviesis un aicina aktivizēt papildu drošību - divu faktoru autentifikāciju jeb 2FA.

Daudzi mūsu personīgie un ...

[ 24.03.2021 ]
Drošs e-pasts ar DMARC, DKIM, SPF
Drošs e-pasts ar DMARC, DKIM, SPF

Digitalizējoties interneta komunikācijas videi, aizvien būtiskāks kļūst drošas e-pasta sarakstes jautājums. SPAM vēstules ar krāpnieciska rakstura informāciju vai vēstules ar inficētiem pielikumiem, nedrošas paroles un uzlauzti e-pasta konti, kļūst par ikdienišķām problēmām, ar ko nākas saskarties un tās risināt. Mūsdienās ir jābūt īpaši modram, lai nekļūtu par vieglu mērķi kibernoziedzniekiem ...

[ 15.10.2020 ]
POP3 vai IMAP?
POP3 vai IMAP?

Ikdienā regulāri saskaramies ar klientu jautājumiem, kas saistīti ar e-pasta lietošanu un atšķirību starp POP3 un IMAP e-pasta protokoliem. Piemēram: Kāpēc mānā Outlook programmā un SigmaNet Webmail ir atšķirīgs e-pastu saturs? Kāpēc man pazūd e-pasti no SigmaNet Webmail? Kuru e-pasta protokolu labāk izvēlēties? un tml.

Šajā rakstā mēģināsim rast atbildes ...

[ 08.09.2019 ]
Domēna vārda nozīme uzņēmuma tēla veidošanā
Domēna vārda nozīme uzņēmuma tēla veidošanā

Domēna vārds ir Jūsu uzņēmuma vai produkta virtuālā vizītkarte, kas veido Jūsu identitāti un atpazīstamību internetā - vērtība, kas veicina uzņēmējdarbību un uzticamību sadarbības partneru acīs.

Mūsdienās grūti iedomāties uzņēmumu, kuram nav mājas lapas un e-pasta adreses ar savu domēna vārdu, kurš atspoguļo uzņēmuma nosaukumu, produktu vai pakalpojumu.

Reģistrējot atbilstošu domēna ...

[ 12.04.2019 ]
Parole – Jūsu drošības atslēga!
Parole – Jūsu drošības atslēga!

Ikdienā izmantojam daudz dažādas paroles, lai piekļūtu savam e-pastam, internetbankai, sociālajiem tīkliem un daudz dažādām ierīcēm.

Parole ir kā digitāla atslēga, kas pasargā Jūsu e-pastu, profilus un aplikācijas, iepērkoties un izmantojot pakalpojumus internetā.

Bieži gadās, ka parole ir vājā vieta, kas padara Jūsu kontus neaizsargātus un viegli uzlaužamus.

Kibernoziedznieki ir ...

[ 01.03.2019 ]
Uzlabo e-pastu drošību ar SPF
Uzlabo e-pastu drošību ar SPF

Surogātpasts jeb SPAM parasti, ir nevēlams e-pasta ziņojums, kas tiek izsūtīts masveidā ar mērķi reklamēt kādu preci vai pakalpojumu. Gadās saskarties arī ar problēmu, ka ļaundari izsūta ziņojumus uz tūkstošiem nezināmu e-pastu un Jums nākas cīnīties ar kļūdas paziņojumiem savā Inboxā.

Lai pasargātu savus klientus no surogātpasta saņemšanas, e-pasta pakalpojumu ...

[ 01.03.2019 ]
SSL sertifikāts drošai mājas lapai
SSL sertifikāts drošai mājas lapai

Attīstoties digitālajai videi, aizvien lielāka uzmanība tiek pievērsta drošībai internetā. Tāpēc nešifrēto datu pārraides veidu weblapām „HTTP” arvien vairāk aizstāj ar šifrēto „HTTPS”. Viena no būtiskākajām komponentēm šifrētās datu pārraides ieviešanai ir SSL (Secure Sockets Layer) sertifikāts. Ja neesat pārliecināts par SSL sertifikāta nepieciešamību, iesakām izlasīt šo rakstu un parūpēties ...

[ 29.10.2018 ]
  • 1
  • 2
SigmaNet izmanto divu veidu sīkdatnes:
  1. Sīkdatnes, kas nodrošina Jūsu pieprasīto pakalpojumu darbību.
  2. Sīkdatnes, kas SigmaNet sniedz informāciju par interneta vietnes www.sigmanet.lv apmeklējumu.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām iepazīties SigmaNet sīkdatņu politiku.
×
SigmaNet